Dopasuj okna do siebie!

1758
0
Share:
Dopasuj okna do siebie!

Dom jest projektem naszej wyobraźni. Taką wizją, którą każdy nosi ze sobą i którą stara się spełnić. Wspaniale, kiedy to się udaje, kiedy przekraczamy wreszcie próg naszego wymarzonego domu, w którym na nowo chcemy zacząć życie, gdzie chcemy przeżyć różne początki raz jeszcze. Raz jeszcze się zakochać i pokochać kogoś bardzo mocno. Doświadczyć szczęścia i urzeczywistnić wszystkie plany, które skrywamy głęboko w zakamarkach duszy.

Dom i okna z charakterem

Jeśli tworzymy dom marzeń, pamiętajmy o jego ważnym elemencie, jakim są okna. To one dopełniają styl całości. Często stają się dominantą estetyczną. Zarówno od środka jak i z zewnątrz. Dlatego ważne, żeby ich styl dopasować do nas samych i do tego, w jaki sposób definiujemy piękno. Romantycznie czy minimalistycznie? Awangardowo czy klasycznie?

Dom nowoczesny i przeszklenia wielkogabarytowe

Jeśli chcemy urządzić dom w totalnie nowoczesnym stylu, wówczas przeszklenia wielkogabarytowe okażą się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko zaprezentują w najlepszy z możliwych sposobów świat zewnętrzny, ale też udoskonalają wnętrze. Stając się futurystycznym akcentem. Walory przeszkleń XXL docenią z całą pewnością miłośnicy sztuki i estetyki współczesnej, minimalizmu, konstruktywizmu. Ale też wszyscy ci, którzy chcą podziwiać piękno natury i jej spektakularnych kompozycji, siedząc wygodnie w fotelu w salonie.

Dom romantyczny i okna ambiente

Romantycy skłonią się ku koncepcji domu w stylu klasycznym, urokliwym i nieco fantazyjnym. Jego ponadczasową i odrobinę bajkową urodę na pewno podkreślą okna w stylu ambiente ze szprosami. Efektownie zaprezentują się tutaj rustykalne okiennice.

Przecież słowo ambiente znaczy nastrój. Okna w tym stylu na pewno pomogą nam się łagodnie i przyjemnie nastroić do życia. Zwłaszcza gdy połączono je z technologią pasywną, co pozwala wieść dosłownie ciepłe i miłe życie.

Share: