Okna zespolone z żaluzją międzyszybową – poznaj ich zalety

920
0
Share:
Okna zespolone z żaluzją międzyszybową – poznaj ich zalety

Okna to niezwykle istotne elementy całej architektury. Zarówno od strony zewnętrznej jak i od wewnątrz. W dużej mierze wyrażają czy nawet podkreślają stylistykę pomieszczeń i całego budynku. Ale ich wybór to nie tylko decyzja związana z estetyką, to także wiele czynników o znaczeniu użytkowym. Okna zespolone z żaluzją międzyszybową to kolejny wynalazek, który zdecydowanie podnosi poziom komfortu życia codziennego. Warto przekonać się o tym we własnych czterech kątach.

Okna zespolone jako sposób na nieprzyjemne sąsiedztwo

Okna to otwarcie na świat, to dostęp światła naturalnego, które ma pozytywny wpływ na naszą ogólną kondycję i codzienne funkcjonowanie. Ale okna muszą jednocześnie separować nas od świata, gdy tego będziemy potrzebować. Stanie się tak, gdy zdecydujemy się na wygodne w obsłudze okna zespolone z żaluzją międzyszybową. Zapewnimy sobie wówczas intymność w pomieszczeniach w dowolnym momencie. Uchronimy się chociażby przed wścibskim wzrokiem sąsiadów.

Okna zespolone jako sposób na dokuczliwe słońce

Nowoczesne okna z żaluzją międzyszybową to także najlepszy sposób na zapewnienie sobie zacienienia podczas słonecznego dnia. W tak przygotowanym wnętrzu cudownie będzie się odpoczywało i komfortowo będzie się pracowało. Ustawienie lameli pod kątem daje możliwość optymalnego naświetlenia pomieszczenia. W dodatku ochronimy żaluzje przed wiatrem, brudem i deszczem.

W pełni nowoczesne okna zespolone

Nowoczesne okna zespolone z żaluzją międzyszybową można wyposażyć w zacienienie I-tec. Dzięki fotowoltaicznemu akumulatorowi zyskujemy możliwość sterowania osłoną przeciwsłoneczną bez zewnętrznego zasilania. Odpowiednią aplikację możemy obsługiwać z tabletu lub smartfonu. Takie rozwiązanie podnosi jeszcze komfort przebywania we wnętrzach, zarówno tych domowych jak i biurowych, sklepowych czy rekreacyjnych.

Share: