Dom bez granic

1345
0
Share:
Dom bez granic

Współczesny styl bycia bazuje na zespoleniu różnych elementów w jednej całości – wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Także nasze domy i ogrody wyrażają takie podejście do życia, w którym liczy się indywidualizm, oryginalność, ale też harmonia i płynność – swobodne przechodzenie z jednej strefy do drugiej. Zacierają się coraz bardziej granice pomiędzy pracą i wypoczynkiem. Przenikają się w naszych domach i ogrodach różne sprawy, przyjemności, radości, smutki i obietnice.

Swobodne przejście

Otwieramy się coraz chętniej na otaczający nas świat. Także w dosłownym sensie tego słowa. Poprzez wielkie przeszklenia czy drzwi przesuwne. Na okna-internorm.pl dowiemy się, w jaki sposób można udoskonalić nasze domowe przebywanie, wybierając odpowiednie okna, na przykład okna drewniano-aluminiowe. Z kolei proponowane tutaj drzwi przesuwne sprawią, że zniknie granica pomiędzy eleganckim salonem a efektownym tarasem zapraszającym w głąb uroczego ogrodu.

Drzwi przesuwne

Internorm udowadnia, że wielkogabarytowe przeszklenia otwierają nas w elementarny sposób na świat. Wnętrza i ogród tworzą dzięki temu spójną i fantastyczną całość – kompozycję nie do powtórzenia. Drzwi przesuwne wcale nie muszą być trudne w otwieraniu i zamykaniu. Internorm proponuje specjalne prowadnice, które zapewniają lekkość i wygodę użytkowania.

Model KS 430 wykorzystuje opatentowane rozwiązanie ukrycia prowadnicy bezpośrednio w ościeżnicy. Sprawia to, że próg jest niski. Nie musimy wcale wkładać dużo siły w otwieranie drzwi. Z kolei próg w modelu KS 430 wykonano z energooszczędnego włókna szklanego, dlatego nie tworzy mostku cieplnego. Jego wysokość to 35 lub 55 mm. W ten sposób powstaje nowoczesny dom bez barier, gdzie dobrze czują się też małe dzieci i osoby starsze. Gdzie znika problem z wyprowadzeniem wózka na zewnątrz.

Share: